Про дискримінацію

Будь-яка дискримінація, расова, статева, мовна, релігійна, національна чи ше якась — це тупо. Які такі переваги має біла чи ше якась інша раса? Чому це росіяни погані? Якого біса ніхто не любить циган?

Як можна вважати, ніби Нельсон Мандела чимось гірший за бомжа  з мого під’їзду? (про нього навіть статті у Вікіпедії нема).

Чим я кращий за Малюка Волтера?

Є достобіса геніальних негрів і бовдурів-білих. Повно хороших інтелігентних росіян і бидла серед українців. Ціла купа чудових кавказців, циган, і жахливих слов’ян. І так далі. 

Колись давно я був дурним і думав: «Негри в Тернополі? Якого біса вони тут роблять, хай їдуть до себе в Чад», або: «Чому ці туристи-москалі до нас приїжджають?».

Недавно їду в трамваї з плеєром, задумано дивлюсь в одну точку, і під час зупинки переводжу погляд на двері в кінці вагону, а там типова ситуація, коли старий дід ледве заходить. І з купи молоді старому дав руку і допоміг зайти якраз якийсь негр. Ну звісно, можливо, решта просто не встигли, а він встиг, але все одно, чому я маю його не любити, чим він гірший за решту пасажирів трамваю? Я теж колись хочу приїхати в Африку, і щоб там до мене ставились, як до людини. Хочу приїхати з кимось в Москву чи Санкт-Петербург, говорити там українською, і щоб це сприймали нормально.

Дискримінація — це тупо. Світ ділиться тільки на хороших людей і мудаків. І ті, і ті, є в кожному прошарку суспільства, у всіх расах, націях, країнах, релігіях. Не можна косити всіх під одну лінійку. Є сенс не любити мудаків, а не презирливо дивитись на кожного цигана. Може він кандидат наук, а ти хто такий?

P.S. Слово «негр» не образливе :)

Напиши коментар, трясця