Місяць на гречці

Останнім часом стали популярними експерименти, коли люди на деякий час відмовляються від якихось речей, обмежують себе, випробовуючи силу волі і тд. Наприклад, на місяць відмовляються від м’яса, солодкого, чи від кави. Але це нітрохи не сурово. Я подумав, шо було би цікаво зробити трохи навпаки, і не відмовитись від чогось одного, а дозволити собі лише шось одне. Лише якусь одну страву. Ось це було б сурово.

Тому від завтра цілий місяць я буду їсти лише гречку :). Ніякого м’яса, риби, овочів, фруктів, ягід, хліба, борщу, солодкого — тільки гречка. Щоб гречка не була сухою, дозволю собі ше масло.

В напоях себе обмежувати не буду, тому виходить, що гречку з молоком теж можна. Тобто:

  • гречка
  • гречка з маслом
  • гречка з молоком

Чому гречка? Вона смачна, корисна, і взагалі. Якшо вибирати якусь одну страву, то гречка здається ідеальною.

Цікаво, чи протримаюсь місяць. Чи остогидне мені гречка на все життя? Чи не здохну від нестачі якихось вітамінів? Може я винайду нові страви, які можна приготувати, поєднавши гречку з якимось із напоїв? А може впаду в депресію і забухаю? Це буде цікавий місяць, в кінці шось напишу :)


UPD 08.02.2017. Два роки опісля я можу сказати, шо все це було дуже тупою ідеєю і нікому не раджу робити з собою такі експерименти. Різні проблеми зі здоров'ям в мене почались незадовго після того і тривають ше й досі. Ясно шо крім місяця на гречці могли повпливати купа інших причин, але цей ідіотський експеримент теж точно вплинув. Зіпсувати собі здоров'я просто, вилікуватись важко.

Напиши коментар, трясця